Džiaugiamės galėdami pranešti, kad daugiau nei mėnesį trukęs Norvegijos žuvų perdirbimo įmonės darbuotojų streikas pagaliau pasiekė pergalę! „Norse Production AS“ darbuotojai ir jų atstovai, po ilgos ir sunkios "kovos" pasirašė kolektyvinę sutartį su įmonės vadovybe.

Nuo pat rugsėjo 8 d., Norvegijos maisto, gėrimų ir giminingų šakų  profesinės sąjungos (NNN) suburti darbuotojai, kurių didžiąją dalį sudaro ir Norvegijoje dirbantys lietuviai, reikalavo teisės į kolektyvines derybas, sąžiningo teisingo požiūrio į juos ir į jų darbą. Dialogo su įmone neatradimas paskatino imtis streiko.

NNN su šia bendrove turi ilgalaikę nesibaigiančių ginčų, dėl darbo sąlygų ir nesąžiningo elgesio su imigrantais patirtį.  Dauguma darbo sutarčių nesuteikia saugaus darbo laiko, o darbuotojams, jei jie įstoja į profesinę sąjungą, kyla pavojus prarasti darbą.

Nors įmonė įvairiais veiksmais, pasitelkdama manipuliacines priemones, bandė išvengti KS pasirašymo, darbuotojai buvo atkaklūs!

Džiaugiamės šia tarptautine pergale ir tikimės, kad kolektyvinis susitarimas padės išspręsti „Norse Production AS“ darbuotojų problemas.

 

 

 


Kalendorius

Vasaris 2019
Pi An Tr Ke Pe Še Sek
28 29 30 31 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 1 2 3
Apklausa
Ar tikite, kad Darbo Taryba Jūsų įmonėje išrinkta demokratiškai ir turės žmonių pasikėjimą ar bus tik darbdavio instrumentas imituojant demokratiją?
Ar tikite, kad Darbo Taryba Jūsų įmonėje išrinkta demokratiškai ir turės žmonių pasikėjimą ar bus tik darbdavio instrumentas imituojant demokratiją?
Pasirinkite atsakymą norėdami balsuoti!

Posakiai

Kas laikosi taisyklės darbą tikrinti mintimi, o mintį darbu tas negali klysti, o jeigu ir suklysta, tai greitai randa teisingą kelią. – J. V. Gėtė 


AKTUALU 

2019 METŲ DARBO IR POILSIO KALENDORIUS 

ĮSAKYMAS "DĖL METINIŲ VIDUTINIO MĖNESIO

DARBO DIENŲ IR  VIDUTINIO MĖNESIO DARBO VALANDŲ SKAIČIŲ

2019 METAIS PATVIRTINIMO"